Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко на суді наполягає, що не винна


Колишня Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко на суді в «газовій справі» сьогодні вперше виступала стоячи і наполягала, що не винна.

За її словами, вона встала з поваги не до суду, а до громадськості. Вирок їй, сказала Тимошенко, написаний уже давно, і він буде обвинувальним. Але вона заявила, що їй немає потреби доводити свою невинуватість, і злочину в її діях не було.

Колишня прем’єр назвала нинішній процес «класичним судом Лінча» і висловила переконання, що після винесення обвинувального вироку «обов’язково отримає повну реабілітацію в міжнародних судах».

Тимошенко також наголошувала, що ніколи не порушувала національних інтересів, і назвала неправдою твердження, що її газові контракти були свідомо невигідні.

Вона висловила переконання, що 2009 року, коли укладалися ті контракти, діяла на посаді Прем’єр-міністра законно, логічно і ефективно.

Судове ж «шоу» над нею, сказала Юлія Тимошенко, влада влаштувала як «прикриття» для «здачі» «заздалегідь обговорених об’єктів» і здачі національних інтересів.
XS
SM
MD
LG