Доступність посилання

ТОП новини

Аграрії під Радою висувають політичні вимоги – заступник міністра


Учасники акції протесту під Кабінетом Міністрів і Верховною Радою висувають здебільшого політичні, а не економічні вимоги. Про це в ефірі Радіо Свобода заявив перший заступник міністра аграрної політики і продовольства України Микола Безуглий.

«Мітингувальники, а я їх побачив близько півтори сотні, висувають здебільшого політичні вимоги, не обґрунтовуючи їх конкретними фактами. Мені не зрозуміла позиція українського фермера, якщо він проти ринку земель. Який українець – господар, хазяїн – не хоче мати більше землі або мати право продати землю, якщо він вирішив не працювати в аграрному секторі?» – сказав він.

«Немає бажання у деяких сільгоспвиробників, зокрема – в Асоціації фермерів, прислухатися чи хоча б уважно прочитати законопроект, який подав уряд. На жаль, ця організація зараз політизувалася і замість економічних вимог до законопроекту, як це роблять інші громадські організації, висувають чисто політичні: мовляв, ні – ринку землі при цій владі. А якщо буде інша влада, то що, тоді ринок землі буде потрібен?» – додав перший заступник міністра.

За словами Миколи Безуглого, «ринок землі, який запроваджує уряд, дозволить значно покращити ситуацію в сільському господарстві». «Взагалі, з нашої точки зору, це практично єдиний шлях залучення інвестицій, що залишився зараз у держави», – зазначив він.

Сьогодні під стінами Кабінету Міністрів і Верховної Ради представники аграрного сектору України мітингували з вимогами скасувати мито на експорт зернових, а також продовжити мораторій на продаж земельних ділянок та негайно відкликати законопроект «Про ринок земель».
XS
SM
MD
LG