Доступність посилання

ТОП новини

ОБСЄ: ЗМІ в Україні повинні мати доступ до перебігу справи Гонгадзе


Представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Дуня Міятович вважає, що українські та іноземні ЗМІ повинні мати доступ до інформації про перебіг судового процесу у справі щодо загибелі Георгія Гонгадзе. Про це інформує прес-служба організації.

«На жаль, судовий процес, який сьогодні відновився, залишається закритим для мас-медіа. Це викликає побоювання щодо його прозорості. 13 вересня у своєму листі до українського керівництва я наголосила на важливості того, щоб в Україні була можливість вільно інформувати про «справу десятиліття». Всі обставини жорстокого вбивства Георгія Гонгадзе мають стати відомими, родина та колеги Гонгадзе на це заслуговують», – заявила Дуня Міятович.

Представник ОБСЄ зазначила, що розуміє, що «деякі судові процедури вимагають захисту конфіденційних даних, які стосуються національної безпеки». «Однак марні зусилля останніх 10 років знайти замовників убивства вимагають від судової системи продемонструвати максимальну відкритість на фінальній стадії процесу, що зрештою не залишило б сумніву щодо справедливості вироку», – наголосила вона.
XS
SM
MD
LG