Доступність посилання

ТОП новини
16 Грудень 2018, Київ 22:59

У Києві урочисто відкрили після реконструкції НСК «Олімпійський»


У Києві в суботу увечері відбулася урочиста церемонія відкриття після реконструкції Національного спортивного комплексу «Олімпійський».

Церемонія розпочалась з масштабного шоу, учасники якого продемонстрували глядачам сцени за мотивами різних віх історії України, зокрема, князівських та козацьких часів. У шоу взяли участь провідні хорові та танцювальні українські колективи.

Також було представлено декілька циркових номерів.

Усього в цій частині шоу взяли участь 3,5 тисячі артистів.

Після цього на поле НСК вийшли вихованці футбольних шкіл кращих клубів України.

Також на арену запросили багатьох визначних спортсменів.

У церемонії відкриття взяв участь Президент України Віктор Янукович.

Він привітав усіх українських вболівальників з відкриттям одного з найбільших та найсучасніших стадіонів Європи.

«Сьогодні свято всієї України, адже новий спортивний стадіон – це подарунок усім громадянам, у першу чергу дітям і молоді, серед яких зростатимуть майбутні чемпіони», – сказав глава держави.

Янукович висловив переконання, що реалізація цього масштабного проекту позитивно вплине на імідж України у світі.

«Успішна реконструкція «Олімпійського» стала показовим проектом для іміджу України… Готовність однієї з найважливіших арен чемпіонату з футболу Євро-2012 довела світовій громадськості, що з Україною можна мати справу», – сказав він.

Деякі інтернет-видання, зокрема «Ураїнська правда», звернули увагу на те, що на початку виступу Віктора Януковачи було чутно вигуки обурення і свист на трибунах.

Реконструкція НСК «Олімпійський» розпочалася в серпні 2008 року. За цей час він перетворився на сучасну спортивну арену, що відповідає найвищим світовим стандартам.

11 листопада перший матч на оновленому «Олімпійському» зіграють збірні України та Німеччини. У червні 2012 року на цій спортивній арені має відбутися фінальний матч Євро-2012.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG