Доступність посилання

ТОП новини

«Батьківщина» закликала громадян прийти 11 жовтня до Печерського суду


Партія «Батьківщина» закликає всіх небайдужих громадян прийти 11 жовтня до Печерського районного суду Києва, де цього дня заплановано оголошення вироку за результатами розгляду справи проти колишнього Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко.

Про це йдеться у заяві «Батьківщини». У ній наголошено: «11 жовтня вирішується доля демократії в Україні. Або ми будемо вільними людьми у власній країні, або Янукович перетворить Україну на тоталітарне кримінальне гетто».

Автори заяви зазначають, що «країна як ніколи стоїть перед вибором: влада народу чи кримінальний режим».

«11 жовтня вони планують оголосити вирок. Але Янукович настільки боїться народу, що може змінити день оголошення вироку. Якщо ми будемо разом – ми переможемо цей тоталітарний кримінальний режим», – наголошують у «Батьківщині».

У партії висловили переконання, що справа Тимошенко – не її особиста проблема. «Режим Януковича будує систему, в якій влада має стати цілком незалежною від того, що думають про неї люди. Режим Януковича будує систему, в якій для тих, хто не згоден з політикою влади, місце є лише у в’язниці», – йдеться в заяві.

Як наголошують в «Батьківщині», найбільше, що зараз треба режиму, – це: «Мовчазна згода суспільства. На політичні репресії. На збільшення пенсійного віку. На скасування пільг чорнобильцям, афганцям, ветеранам. На зростання тарифів на послуги. На здачу газотранспортної системи. На згортання свободи слова та права на протест».

«Прийдіть 11 жовтня до Печерського суду!» – закликають у партії «Батьківщина».

30 вересня суддя Печерського районного суду Києва Родіон Кірєєв ухвалив рішення, що суд йде до нарадчої кімнати до 11 жовтня для винесення вироку у справі за обвинуваченням екс-прем’єра Юлії Тимошенко у перевищенні повноважень під час підписання газових контрактів із Росією у 2009 році.

Суддя також постановив, що під час оголошення вироку у справі Тимошенко в залі суду зможуть бути присутні лише журналісти.
XS
SM
MD
LG