Доступність посилання

ТОП новини

Катрін Аштон: ЄС непокоїть вибіркове правосуддя в Україні


Катрін Аштон на засіданні у Люксембурзі 10 жовтня 2011 року
Катрін Аштон на засіданні у Люксембурзі 10 жовтня 2011 року
Голова європейської дипломатії Катрін Аштон переконана, що Євросоюз повинен обережно проаналізувати українсько-європейські відносини та на основі цього надіслати чіткі сигнали Президентові Вікторові Януковичу.

За словами Аштон, «не є сюрпризом те, що міністри висловлюють глибоке занепокоєння напередодні вироку в суді над Юлією Тимошенко. Ми не є оптимістами щодо цієї справи і враження, що мова йде про вибіркове правосуддя нас не покидає. Ми також говорили про те, що перебуваємо на останній фазі переговорів щодо угоди про асоціацію. Тому, треба дуже обережно вивчити вплив вердикту на ці переговори», – заявила Катрін Аштон у понеділок у Люксембурзі наприкінці засідання Ради міністрів закордонних справ країн-членів ЄС.

Вона додала, що наразі триває багатосторонній європейсько-український політичний процес і все, що б не сталося в Україні, може на нього так чи інакше вплинути.

У вівторок 11 жовтня в Печерському районному суді Києва о 9 ранку поновлюється засідання в справі Юлії Тимошенко, на якому чекають вироку за звинуваченнями на адресу колишньої премֹ’єр-міністра України в перевищенні службових повноважень під час укладення газових угод із Росією в січні 2009 року.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG