Доступність посилання

ТОП новини

Путін не розуміє, за що Тимошенко дали 7 років


Юлія Тимошенко та Володимир Путін у супроводі керівників «Нафтогазу» і «Газпрому» після підписання газових угод 19 січня 2009 року
Юлія Тимошенко та Володимир Путін у супроводі керівників «Нафтогазу» і «Газпрому» після підписання газових угод 19 січня 2009 року
Прем’єр-міністр Росії Володимир Путін заявив, що не цілком розуміє, за що колишній прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко отримала сім років, і зазначив, що ставити під сумнів комплекс досягнутих за підсумками переговорів з нею газових домовленостей між Росією та Україною – небезпечно і контрпродуктивно.

«Сім років – цифра така ... Сама по собі цифра – хороша. Я, щоправда, не дуже розумію, за що їй дали ці сім років», – заявив Путін, який прокоментував в Пекіні на прохання журналістів рішення Печерського суду міста Києва, який засудив Юлію Тимошенко до 7 років ув’язнення за газові контракти з Росією, укладені в 2009 році.

Путін зазначив, що сама Тимошенко нічого не підписувала. «Контракти підписані на рівні господарюючих суб’єктів «Газпромом» і «Нафтогазом».

«Тимошенко для нас і для мене особисто – не приятель і не родич, більш того, політичний опонент», – зауважив російський прем’єр, пояснивши, що Юлія Тимошенко завжди була політиком західно-орієнтованим. Про це Володимир Путін заявив у Пекіні, де він перебуває з державним візитом.

Також у вівторок «історію з обвинуваченням Юлії Тимошенко» прокоментували в МЗС РФ. У дипломатичному відомстві вбачають у вироку «очевидний антиросійський підтекст», оскільки екс-прем’єра України засудили за діючі та ніким не скасовані угоди між «Газпром» і «Нафтогазом Україна».
XS
SM
MD
LG