Доступність посилання

ТОП новини
16 Грудень 2018, Київ 02:51

«Україна скочується до диктатури» (огляд преси)


Київ – «Україна скочується до диктатури» – у статті під таким заголовком тижневик «Ділова столиця» стверджує, що, жорстоко розправляючись з найменшими проявами неслухняності, президентська команда впевнено будує авторитарну державу. Адже нині, крім концентрації влади в одних руках, цензури в ЗМІ і урізання громадянських свобод, вперше в країні за ґратами опинився лідер найпопулярнішої опозиційної партії. Досі жодна влада не наважувалась так очевидно використовувати судову систему для нейтралізації конкурентів, наголошує «Ділова столиця».

У четвер народні депутати почнуть обговорення бюджету на наступний рік. Газета «Сегодня» називає 10 державних структур, яким обіцяна найвагоміша надбавка у порівнянні з тим, що вони мали у нинішньому році. Серед них – Мінфін, якому збільшили 9 мільярдів гривень на видатки, МВС додатково отримує майже 580 мільйонів гривень. Не забули парламентарії і про себе, збільшивши фінансування для лікування народних депутатів та інших ВІП-осіб на 180 мільйонів. Про те, кого ще не обділили державними грішми народні обранці, йдеться в статті «Витрати на владу».

Не радують селян цьогорічні гарні врожаї гречки, констатує дописувач газети «Голос України». Адже її перевиробництво призводить до зменшення ціни на неї. Про те, чому кожен рік селяни наступають на одні й ті самі граблі – збільшують посіви тієї культури, дефіцит якої був минулого року, – розмірковує автор публікації «Гречка не пахне. Грішми...».

У суботу у Києві відкриється Міжнародний кінофестиваль «Молодість». Як нагадують «Ізвєстія» в Україні», це найдавніша і найбільша кіноподія, яка відбувається регулярно у Східній Європі. Однак фінансування на проведення фестивалю постійно і вперто зменшується. Цього року Міністерство культури виділило на його потреби лише півтора мільйона гривень, хоча бюджет фестивалю ледь вкладається в цифру 500 тисяч доларів. Через безгрошів’я фестиваль втратив і свій звичний майданчик для церемонії відкриття та закриття – Палац «Україна». Про те, де тепер планується червона доріжка для світових та вітчизняних кінодив, читайте в статті «Боротьба за «Молодість».

Ваша думка

Показати коментарі

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG