Доступність посилання

ТОП новини

У Донецьку готуються зустрічати Януковича і Медведєва


Донецька влада активно готується до завтрашнього прибуття до міста керівників України і Росії Віктора Януковича і Дмитра Медведєва, де вони візьмуть участь у Другому українсько-російському міжрегіональному економічному форумі, повідомляють агентства.

Зокрема, голова Донецької обласної державної адміністрації Андрій Шишацький перевірив сьогодні готовність до цього заходу виставкового комплексу «Експо-Донбас», де він відбудеться. За його словами, головним завданням є забезпечити безпеку і комфорт гостей цієї робочої зустрічі.

Напередодні в Москві в прес-службі Кремля повідомили, що Янукович і Медведєв у перебігу двосторонньої зустрічі, яка запланована під час форуму, мають обговорити «весь комплекс» відносин між державами, зокрема, реалізацію «принципових домовленостей», досягнених на попередніх їхніх зустрічах.

А помічник президента Росії Сергій Приходько повідомив, що на зустрічі йтиметься не тільки про регіональну співпрацю, якій присвячений форум, а й «продовженню політичного діалогу» між Україною і Росією, а також, можливо, продовжиться дискусія про енергетику.

При цьому він додав у відповідь на питання журналістів, що обговорення справи колишнього Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко в порядку денному зустрічі немає.

Українська сторона про такі подробиці зустрічі не повідомляла.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG