Доступність посилання

ТОП новини

Дотримання демократичних цінностей вимагали під стінами Верховної Ради


Сьогодні біля Верховної Ради України зібрались українські молодіжні організації з вимогою до чинної влади – продовжити перемовини з Євросоюзом щодо підписання Угоди про асоціацію «Україна – ЄС». Акція під назвою «Ми – європейці» зібрала більше ста київських студентів й активістів громадських організацій.

За словами координатора Асоціації українців Європи Олексія Толкачова, нинішня акція під стінами українського парламенту – це не протест, а волевиявлення української молоді, яка воліє жити за європейськими стандартами.

«Ми говоримо про глибоку внутрішню відданість європейським цінностям, повазі і любові до людини. Хочеться побудувати країну, яка любитиме людей, дбатиме за людей. Це ті стандарти, які є в Європі! І нехай сьогодні нам кажуть про проблеми з Угодою про асоціацію, можливо, Україні і не світить вступити до ЄС – питання не в тому. Питання в тому, щоб по суті ми прагнули стати Європою», – каже Толкачов.

За даними, оприлюдненими напередодні Всеукраїнською громадською асоціацією «Європа без кордонів», понад 65 відсотків українців у віці 18 – 35 років бачать майбутнє України з європейською спільнотою.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG