Доступність посилання

ТОП новини

Папандреу: Афіни роблять усе можливе для виходу з кризи


Прем’єр-міністр Греції Йоргос Папандреу
Прем’єр-міністр Греції Йоргос Папандреу
Прем’єр-міністр Греції Йоргос Папандреу заявив, що Афіни роблять все можливе для поліпшення економічної ситуації в країні.

«Грецький народ доклав надлюдських зусиль для того, щоб владнати справи в нашій країні, зміцнити економіку, зробити її життєздатною, процвітаючою і забезпечити краще майбутнє для Греції», – заявив Папандреу, прибувши до Брюсселя на переговори з проблеми боргової кризи в країнах євро-зони. Він зазначив, що на саміті вирішується не тільки доля євро, але і доля Європейського Союзу загалом.

За кілька годин до зустрічі в Брюсселі надійшли повідомлення про те, що Китай погодився допомогти єврозоні вийти з кризи, ставши інвестором європейського cтабілізаціонного фонду. Про це в інтерв’ю новинним агентствам заявили китайські і європейські дипломати.

Саміт у Брюсселі стартував під вечір у середу. Відразу після нього, увечері в середу пройде зустріч лідерів країн євро-зони.

Головна тема – доля єдиної європейської валюти в умовах тривалої боргової кризи в декількох країнах євро-зони. Передусім учасники зустрічі мають вирішити питання про виділення Греції чергового траншу фінансової допомоги.
XS
SM
MD
LG