Доступність посилання

ТОП новини

Лідер поміркованих ісламістів Тунісу закликає до спокою


Лідер поміркованої ісламістської партії, яка здобула найбільше місць на перших у Тунісі вільних виборах, закликав у п’ятницю до спокою після протестів в одному з міст проти результатів виборів.

Як заявив Рашид Ганнуші, лідер партії «Ен-Нагда» (Відродження), мешканці міста Сіді-Бузід, «колиски революції», мали б і тепер стати на чолі збереження громадського добробуту.

У місті Сіді-Бузід, де навесні вперше спалахнуло повстання проти влади президента Зіна ель-Абідіна Бен Алі, запроваджений комендантський час після протестів проти позбавлення місця місцевого кандидата за передвиборчі порушення. Демонстранти, за повідомленнями, також протестували проти очевидного приходу поміркованих ісламістів до влади.

Поміркована ісламістська партія «Ен-Нагда» (Відродження), заборонена за попередньої влади, здобула 90 з 217 місць на виборах Установчих зборів, які мають розробити й ухвалити нову Конституцію Тунісу і бути тимчасовим парламентом країни. Вона обіцяє створити широку коаліцію, яка сформувала б новий уряд країни.
XS
SM
MD
LG