Доступність посилання

ТОП новини

Москва не проти умов вступу до СОТ, що задовольнять Грузію – урядовець


Москва позитивно відреагувала на пропозицію про умови її вступу до Світової організації торгівлі, яку раніше запропонувала Швейцарія, щоб задовольнити вимоги Грузії.

За словами економічного радника Кремля Аркадія Дворковича, пропозиція швейцарських посередників у переговорах між Грузією і Росією про вступ останньої до СОТ не потребує «радикальних» змін, які б стали на заваді її прийняттю Москвою.

За пропозицією, міжнародна спільнота доручить приватній компанії моніторинг торгівлі сепаратистських регіонів Грузії, Абхазії та Південної Осетії, на їхній межі з Росією, непідконтрольній Тбілісі.

У неділю президент Росії Дмитро Медведєв під час спільної прес-конференції з міністром закордонних справ Швейцарії Мішлін Кальмі-Ре подякував Швейцарії за «полегшення вступу Росії до СОТ та досягнення необхідних домовленостей».

Днями про згоду з пропозицією швейцарських посередників заявили у Тбілісі. Її також іще має схвалити президент Грузії Міхеїл Саакашвілі, з яким сьогодні зустрічалася Мішлін Кальмі-Ре.

Грузія досі блокувала вступ Росії до СОТ через незгоду Москви встановити прийнятний для Тбілісі контроль за торгівлею з Абхазією та Південною Осетією, що їх Росія визнає за «незалежні держави».
XS
SM
MD
LG