Доступність посилання

ТОП новини
22 Березень 2019, Київ 11:54

Адвокат: Іващенку загрожує параліч та інвалідність


Київські лікарі дійшли висновку, що якщо колишньому тимчасовому виконувачеві обов’язків міністра оборони Валерію Іващенкові, який обвинувачується у скоєнні службового злочину, найближчим часом не буде надано належного лікування в умовах стаціонару, йому загрожує параліч і як наслідок – інвалідність. Про це заявив адвокат Іващенка Борис Нечипоренко, коментуючи рішення Печерського райсуду столиці вкотре залишити Іващенка під вартою, незважаючи на погіршення стану здоров’я.

«Згідно з висновками головного невропатолога Шевченківського району Києва, який за ініціативою пенітенціарної служби оглядав мого підзахисного у СІЗО, у нього гостре порушення статодинамічних функцій хребта. Більш того, за висновками лікарів, у зв’язку із тим, що протягом тривалого періоду (з квітня 2011 року) в Іващенка спостерігається стійкий больовий синдром та оніміння правої нижньої кінцівки, це може призвести до паралічу та необхідності оперативного втручання, наслідком якого (у кращому випадку) буде інвалідність», – сказав адвокат.

При цьому адвокат підкреслив, що замість зміни запобіжного заходу судді знову «звернули увагу» СІЗО на ненадання підсудному необхідної медичної допомоги. «І це незважаючи на вже наданий для цього майже місячний термін, незважаючи на очевидну об’єктивну неможливість лікування мого підзахисного в умовах слідчого ізолятора, що раніше неодноразово офіційно підтверджувало і підтверджує керівництво СІЗО, посилаючись і на відсутність у медичній частині ізолятора неврологічного відділення, і на відсутність посади лікаря-невропатолога, яка взагалі не передбачена чинним штатним розкладом ізолятора», – зауважив Нечипоренко.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
XS
SM
MD
LG