Доступність посилання

ТОП новини

МВС готове розігнати мітинг чорнобильців під Верховною Радою


У разі спроб чорнобильців, які протестують проти скасування пільг, штурмувати входи до парламенту міліція застосує спецзасоби для розчистки площі перед Верховною Радою. Про це в інтерв’ю інтернет-виданню «Українська правда» повідомив начальник главку київської міліції Олексій Крикун.

«Якщо сьогодні більше не буде порушень громадського порядку, то міліція не розчищатиме площу від мітингувальників. Але якщо мітингувальники намагатимуться зламати двері парламенту, то міліція розчистить площу, оскільки це її зобов’язання, адже парламент – це державна установа», – сказав він.

За словами Крикуна, після прориву мітингувальниками паркану на площі працює слідчо-оперативна група МВС. «Чи буде порушена справа, визначить слідчий. На мою особисту думку, ці події тягнуть щонайменше на статтю «хуліганство», за якою настають наслідки – 7 років позбавлення волі», – додав начальник київської міліції.За словами Крикуна, «міліцією задокументовано, хто був ініціатором штурму, хто давав команду ламати паркан». Як каже керівник київського МВС, міліція активно не перешкоджала мітингувальникам прориватися до парламенту. «Міліція тримала паркан, але, на жаль, не утримала. Щоб утримати, довелося б застосовувати спецзасоби», – зауважив він.

«Коли перший раз зламали паркан під час мітингу «афганців», ніхто справу не порушував. А якби тоді порушили, то сьогодні б ніхто паркан не ламав, а люди б мирно мітингували без пошкодження майна», – впевнений міліціонер.
XS
SM
MD
LG