Доступність посилання

ТОП новини
24 Січень 2019, Київ 06:37

Епідемія грипу в Україні може розпочатися наприкінці листопада


Медики прогнозують початок епідемії грипу та гострих респіраторно-вірусних захворювань в Україні наприкінці листопада – на початку грудня. «Як свідчить багаторічна динаміка, зростання захворюваності саме на грип розпочинається наприкінці листопада – на початку грудня, коли встановлюється мінусова температура, й люди не адаптовані до неї», – повідомив завідувач Центру грипу та ГРВІ Центральної санітарно-епідеміологічної станції Міністерства охорони здоров’я України Андрій Александрін.

Він повідомив, що за підсумками тижня з 24 по 30 жовтня в Україні зареєстровано 160 з половиною тисяч хворих на ГРВІ, з них 64% – діти.

Водночас серед захворілих лабораторно не підтверджено жодного випадку захворювання на грип, тобто поки що в Україні циркулюють лише респіраторно-вірусні інфекції. «Вірус грипу на території України ще не циркулює», – зазначив Александрін.

Однак, за його словами, кампанія з вакцинації проти грипу розпочалася з 40-го тижня, тобто близько місяця тому. На сьогодні в Україні вакциновано проти грипу 45 тисяч осіб, це лише 0,1% усього населення. З них 44% отримали щеплення за рахунок місцевих бюджетів, 37% – за кошти підприємств і лише 13% – за власні кошти.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG