Доступність посилання

ТОП новини

Тігіпко і Ярошенко вирушили до МВФ


Віце-прем’єр-міністр, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко та міністр фінансів Федір Ярошенко вирушили сьогодні до Вашингтона на переговори з керівництвом Міжнародного валютного фонду, повідомляють агентства з посиланням на прес-секретаря Прем’єр-міністра Віталія Лук’яненка.

За його словами, урядовці мають викласти позицію України щодо подальшої співпраці з МВФ.

Нині в Україні перебуває місія МВФ, яка має перевірити виконання Україною вимог, необхідних для отримання чергового траншу кредиту stand-by. Прем’єр-міністр Микола Азаров заявляв, що Україна в рамках меморандуму з Міжнародним валютним фондом виконала «практично всі цільові показники». Водночас він повідомляв, що Україна може не виконати вимогу МВФ щодо підвищення тарифів на газ і теплопостачання для населення. Крім того, Київ порушив іще одну з вимог, коли уряд вирішив збільшити статутний фонд «Нафтогазу України» за рахунок випуску облігацій державної позики.

Навесні Україна через невиконання умов співпраці з МВФ не отримала попереднього траншу позики. Попри все, українські урядовці сподіваються, що тепер МВФ видасть Україні відразу обидва транші, попередній і черговий.
XS
SM
MD
LG