Доступність посилання

ТОП новини
11 Грудень 2018, Київ 07:48

Вища кваліфікаційна комісія суддів перевіряє скарги на Кірєєва


Вища кваліфікаційна комісія суддів України перевіряє дві скарги на дії судді Печерського районного суду Києва Родіона Кірєєва. Про це повідомив голова комісії Ігор Самсін.

«Якщо до нас надходить скарга на суддю, у встановленому порядку ми її перевіряємо. На дії Родіона Кірєєва до нас надійшло дві скарги. Зараз їх вивчає інспектор, за результатами буде доповідь на засідання комісії. В розгляді скарги може брати участь і той, хто її подав», – розповів він.

На запитання кореспондента Радіо Свобода щодо міри покарання, яку можуть застосувати до судді в разі доведення його провини, секретар Вищої кваліфікаційної комісії суддів Анатолій Марцинкевич пояснив, що в цілому притягнути суддю до відповідальності можна буде лише після рішень апеляційного та касаційного судів.

«Якщо виші судові інстанції доведуть, що судді припустилися порушень у розгляді справ, тоді ми можемо розглянути можливість притягнення їх до відповідальності», – додав він.

До цього, пояснив Марцинкевич, комісія не має права втручатися в діяльність суддів.

Родіон Кірєєв головував на судових засіданнях у справі щодо газових контрактів, порушеній проти колишнього прем’єра Юлії Тимошенко.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG