Доступність посилання

ТОП новини

Влада Києва розглядає конфлікт навколо приміщення «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА»


Міська влада Києва обіцяє розглянути конфлікт навколо приміщення видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» та Муніципальної академічної чоловічої хорової капели імені Ревуцького. Раніше ці установи заявили про спроби приватної фірми захопити їхнє приміщення.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на головного бухгалтера капели імені Ревуцького Ірину Трохимець.

Вона додала, що фірма «Трігліф» є власником приміщення, розташованого поверхом нижче від приміщень видавництва та хорової капели у будинку за адресою вулиця Басейна, 1/2.

Сьогодні власник і директор видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» Іван Малкович заявив, що приміщення видавництва і хорової капели імені Ревуцького намагається захопити приватна фірма.

За його словами, хорова капела, приміщення якої розташоване поруч з приміщенням видавництва, ще 20 серпня цього року зазнала «кримінального проникнення від сусідів знизу».

Видавець повідомив, що тоді представники приватної фірми знизу прорізали отвір площею 3 метри на 1 метр у зал хорової капели. Він зазначив, що того ж дня до приміщення викликали міліцію, роботи були припинені, й фірмі винесли припис залатати отвір.
Однак сьогодні невідомі люди з приміщення цієї ж приватної фірми через той самий отвір потрапили до приміщення хорової капели і забарикадувались там. За словами Малковича, невідомі винесли з кімнати всі речі, зокрема й рояль. Він пояснив, що приміщення видавництва розташоване на відстані три метри через стіну від кімнати капели.

Іван Малкович вважає, що усі ці роботи ведуться з метою захопити приміщення капели і видавництва.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG