Доступність посилання

ТОП новини

Правозахисники: Генпрокуратура має порушити справу через новий пам’ятник Сталіну в Запоріжжі


Дніпропетровська правозахисна організація ГРАД надіслала до Генерального прокурора Віктора Пшонки телеграму з вимогою порушити кримінальну справу за фактом незаконного встановлення 7 листопада нового пам’ятника Сталіну в Запоріжжі. Про це Радіо Свобода повідомила прес-служба організації.

За інформацією координатора організації, правозахисника Василя Сухова, до кримінальної відповідальності мають бути притягнуті посадовці Запоріжжя і області через бездіяльність у справі встановлення монументу.

«Друга вимога – звільнити з посади прокурора Запорізької області за невживання заходів прокурорського реагування щодо встановлення першого пам’ятника, що спричинило встановлення нового пам’ятника організатору найбільш масового терору в Україні», – сказав Радіо Свобода Василь Сухов.

Також координатор ГРАДу заявив про неприпустимість ігнорування рішення суду, яким Сталіна визнано винним в організації Голодомору, адже в іншому разі на Україну може чекати «узаконення практики встановлення пам'ятників злочинцям і серійним вбивцям».

Дніпропетровська правозахисна організація ГРАД здійснює захист «тризубівців», обвинувачених у псуванні монумента Сталіну в Запоріжжі.
XS
SM
MD
LG