Доступність посилання

ТОП новини

ЄС наполягає на письмовому зобов’язанні Греції щодо угоди про фінансовий порятунок


Європейський Союз висловив у вівторок наполягання, щоб політичні партії Греції підписали письмове зобов’язання підтримати другий пакет міжнародної фінансової допомоги.

Як заявив комісар ЄС із економічних і фінансових питань Оллі Рен на закінчення зустрічі міністрів фінансів країн Євросоюзу в Брюсселі, необхідно, щоб новий уряд Греції, до якого має ввійти й опозиція, однозначно письмово висловив свою підтримку всім рішенням, ухваленим у ЄС щодо цього пакету.

Крім того, додав Рен, нова влада Греції також муситиме виконати й умови нині вже чинного першого пакету допомоги на 110 мільярдів євро, щоб отримати наступний його транш.

Раніше лідер головної опозиційної сили Греції Антоніс Самарас, який бере участь у переговорах про створення нового уряду, заявляв, що підтримує умови надання допомоги як «неминучі», але не бачить потреби в письмових зобов’язаннях.

Новий тимчасовий уряд національної єдності, переговори про створення якого нині тривають, повинен буде здійснити суворі реформи, необхідні для отримання другого пакета допомоги на 130 мільярдів євро, який мав би врятувати Грецію від дефолту.
XS
SM
MD
LG