Доступність посилання

ТОП новини
24 січня 2021, Київ 08:27

Німеччина готова стати донором для економіки Дніпропетровщини


Німеччина готова стати донором для економіки Дніпропетровщини. Як інформує кореспондент Радіо Свобода, за даними, оприлюдненими на зустрічі голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олександра Вілкула з генеральним консулом Німеччини Клаусом Циллікенсом, Дніпропетровська область наразі є найбільш інвестиційно привабливою серед регіонів України.

Клаус Циллікенс наголосив, що вагомий обсяг німецьких інвестицій, вкладених в економіку Дніпропетровщини, свідчить про сприятливі умови для інвестування в регіоні. «Зі свого боку я буду сприяти залученню інвестицій в Україну, а особливо на Дніпропетровщину», – зазначив генеральний консул Німеччини .

Голова облдержадміністрації Олександр Вілкул зазначив, що Дніпропетровщина «зацікавлена в інвестуванні у проекти з будівництва заводів з утилізації твердих побутових відходів, енергозбереження, запровадження альтернативних видів енергії та інноваційних технологій».

Нині на Дніпропетровщину припадає найбільший обсяг прямих іноземних інвестицій – 7,7 мільярда доларів, і понад 60% цієї суми складають капіталовкладення з Німеччини.

Recommended

XS
SM
MD
LG