Доступність посилання

ТОП новини

Німеччина готова стати донором для економіки Дніпропетровщини


Німеччина готова стати донором для економіки Дніпропетровщини. Як інформує кореспондент Радіо Свобода, за даними, оприлюдненими на зустрічі голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олександра Вілкула з генеральним консулом Німеччини Клаусом Циллікенсом, Дніпропетровська область наразі є найбільш інвестиційно привабливою серед регіонів України.

Клаус Циллікенс наголосив, що вагомий обсяг німецьких інвестицій, вкладених в економіку Дніпропетровщини, свідчить про сприятливі умови для інвестування в регіоні. «Зі свого боку я буду сприяти залученню інвестицій в Україну, а особливо на Дніпропетровщину», – зазначив генеральний консул Німеччини .

Голова облдержадміністрації Олександр Вілкул зазначив, що Дніпропетровщина «зацікавлена в інвестуванні у проекти з будівництва заводів з утилізації твердих побутових відходів, енергозбереження, запровадження альтернативних видів енергії та інноваційних технологій».

Нині на Дніпропетровщину припадає найбільший обсяг прямих іноземних інвестицій – 7,7 мільярда доларів, і понад 60% цієї суми складають капіталовкладення з Німеччини.
XS
SM
MD
LG