Доступність посилання

ТОП новини

Азаров: відсутність фінансування МВФ не викликає проблем майже рік


Прем’єр-міністр Микола Азаров наголошує, що відсутність протягом майже року коштів Міжнародного валютного фонду не призвела до фінансових проблем у Україні.

«Через півтора місяця буде саме рік, як ми не отримуємо від МВФ ні одного долара», - наголосив прем’єр, зауваживши, що відсутність кредитних міжнародних ресурсів не призвела до проблем в Україні: усі зовнішні зобов’язання уряд виконує добросовісно, всі соціальні програми фінансуються.

Азаров наголосив, що Україна не переривала і продовжує співпрацю з МВФ за програмою stand-by.

Як сказав Азаров, пауза у запозиченнях виникла через вимоги МВФ підвищити тарифи на житлово-комунальні тарифи для населення. На це уряд, додав він, висуває свої аргументи, очікуючи на перегляд газових контрактів і визначення справедливої, обґрунтованої ціни на газ, від якої, власне, і залежать тарифи.

«У нас з місією МВФ був абсолютно відвертий діалог, ми кілька разів ретельно обговорювали наші позиції, і є повне порозуміння», - зауважив прем’єр.

Україна і Міжнародний валютний фонд на початку листопада домовились взяти паузу та почати перегляд програми співпраці після завершення газових переговорів з Росією.
XS
SM
MD
LG