Доступність посилання

ТОП новини

Парламент декриміналізує Тимошенко у 2012 році?


Київ – Верховна Рада повернеться до питання про декриміналізацію «статті Тимошенко», заявив Голова Верховної Ради Володимир Литвин. У фракції Партії регіонів таку можливість не заперечують, але кажуть, що це може відбутися вже у наступному році. Опозиція ж і надалі звинувачує владу та провладну парламентську більшість у зазіханні на здоров’я та життя Тимошенко.

Володимир Литвин вважає, що питання про кримінальну відповідальність колишнього Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко ще не закрите. Про це спікер заявив у середу в Житомирській області.

«Діалог продовжуватиметься, оскільки закон про гуманізацію економічних злочинів ухвалювали загалом, а мова йде про деякі знакові персоналії», – сказав Литвин.

Також Володимир Литвин назвав необґрунтованими звинувачення на адресу парламенту в тому, що своєю відмовою декриміналізувати статтю 365 Кримінального кодексу він перешкодив євроінтеграційним прагненням України. Він назвав відповідні обвинувачення на адресу Верховної Ради емоційними.

Янукович убиває Тимошенко – Одарченко

Депутат із фракції БЮТ-«Батьківщина» Юрій Одарченко відзначив, що відповідальними за усі можливі наслідки відмови від декриміналізації «статті Тимошенко» мають бути Президент та парламентська більшість.

«Янукович, незважаючи на його запевнення міжнародній спільноті, що винен Кримінальний кодекс сталінського штибу, а він не винен, і тому Юлія Тимошенко перебуває у в’язниці, не бажає, щоб в Україні була опозиція. Янукович і вся більшість у Верховній Раді фізично вбивають Тимошенко. Вона хвора, вона незаконно перебуває за ґратами, тому кожен, хто не голосував за декриміналізацію, є співучасником цього вбивства», – сказав Одарченко.

Раніше представник Президента у Верховній Раді, депутат від Партії регіонів Юрій Мірошниченко заявляв, що парламент уже не зможе повернутися до питання декриміналізації «статі Тимошенко» протягом нинішньої сесії. Відтак, за його словами, відповідний законопроект може бути розглянутий лише на початку наступного року.

Юлію Тимошенко засуджено до 7 років ув’язнення за звинуваченням у перевищенні влади за статтею 365 Кримінального кодексу.
  • Зображення 16x9

    Дмитро Баркар

    У журналістиці з 1995 року. Працював регіональним кореспондентом BBC-Україна. З 2008 року – парламентський кореспондент радіо Ера-FM. З 2010 року –  на Радіо Свобода (кореспондент, редактор та ведучий програм). Основна тематика: політичні події та аналіз.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG