Доступність посилання

ТОП новини

У Тимошенко оскаржили постанови про відновлення раніше порушених проти неї справ


Захист колишнього прем’єра Юлії Тимошенко оскаржив усі постанови про відкриття та відновлення раніше порушених проти неї кримінальних справ. Про це повідомив захисник Тимошенко, народний депутат від фракції БЮТБ Сергій Власенко.

«Сьогодні захист Тимошенко подає на ім’я Генерального прокурора Пшонки клопотання про закриття незаконно скасованих ним постанов Генеральної прокуратури про закриття цих справ у 2004 році», – сказав Власенко на брифінгу.

Захисник колишнього прем’єра також звинуватив керівників Державної податкової служби в тому, що вони вводять в оману громадськість твердженнями про те, що не проводять слідчих дій із Юлією Тимошенко, яка прикута до ліжка останні 14 днів. «Вчора протягом чотирьох годин вони проводили з нею слідчі дії в камері СІЗО», – розповів Сергій Власенко і додав, що такі дії Європейський суд із прав людини трактує як тортури.

Він також заявив, що, за його інформацією, сьогодні у другій половині дня Державна податкова служба продовжить слідчі дії стосовно Юлії Тимошенко.
XS
SM
MD
LG