Доступність посилання

ТОП новини

В ООН закликають розслідувати нові вбивства демонстрантів у Єгипті


Верховний комісар ООН із прав людини Наві Піллей закликала сьогодні здійснити незалежне розслідування вбивств демонстрантів, які чинять останніми днями силові структури Єгипту.

Тим часом у столиці Єгипту Каїрі сьогодні поновилися сутички демонстрантів із поліцією в центрі міста. Там на площі Тахрір «Визволення» тисячі демонстрантів далі вимагають негайної передачі влади в країні цивільному тимчасовому урядові.

Демонстранти відкинули вчорашню пропозицію про поступку голови Вищої ради Збройних сил, яка нині керує Єгиптом, фельдмаршала Мохаммеда Хусейна Тантаві прискорити цей перехід і здійснити вибори цивільного президента в першій половині наступного року, а не в кінці 2012-го чи й у 2013-му, як планували раніше.

Про потерпілих у перебігу сьогоднішніх сутичок іще не повідомляли. Від минулої суботи до вчорашнього дня, за даними представників влади, загинули близько 30 людей.

Наступного понеділка, 28 листопада, в Єгипті має початися голосування на виборах парламенту. Багатоступеневі вибори мають закінчитися наприкінці січня наступного року.
XS
SM
MD
LG