Доступність посилання

ТОП новини

Ліберали Європи нагадують керівництву України про зобов’язання щодо демократії – Олійник


Європейська партія ліберальних демократів і реформаторів закликала організації, які входять до неї, використовувати свої політичні зв’язки для підтримки демократії, прав людини, свободи слова і політичних свобод в Україні. Про це йде мова в резолюції ЄЛДР, ухваленій сьогодні на конгресі партії в Палермо в Італії, повідомив народний депутат України Святослав Олійник, присутній на конгресі.

За його інформацією, європейські ліберали вимагають від керівництва України довести свою відданість подальшій євроінтеграції України та вжити негайних заходів щодо гарантування свободи слова, свободи політичної діяльності, свободи зібрань, а також для припинення та розслідування порушень прав людини правоохоронними органами.

«Ми закликаємо європейські інституції нагадувати керівництву України про їхні зобов’язання, такі, як запровадження чесної, демократичної і прозорої демократичної системи», – мовиться в резолюції.

У документі також зазначено, що Президент Віктор Янукович несе особисту відповідальність за кримінальне переслідування опозиційних політиків в Україні.

«Президент Янукович особисто ініціював кримінальне переслідування членів колишнього уряду, кульмінацією якого став суворий вирок колишньому Прем’єр-міністрові Юлії Тимошенко, який є політично мотивованим», – сказано в документі.

Керівник делегації партії «Україна майбутнього» на конгресі в Палермо, народний депутат Святослав Олійник повідомив також, що на конгресі присутні понад 500 представників ліберальних політичних партій Європи, включно з членами урядів європейських держав, депутатів національних та Європейського парламентів.
XS
SM
MD
LG