Доступність посилання

ТОП новини

Активісти у Донецьку продовжують голодування попри знесення намету


Донецькі чорнобильці, які під стінами обласного управління Пенсійного фонду вимагають виплати належних їм за законом грошей, планують продовжити свою акцію протесту. Про це повідомляє кореспондент Радіо Свобода. За її словами, кількадесят людей провели останню ніч просто неба.

У Донецьку в неділю увечері під час знесення головного намету акції протесту чорнобильців загинула людина – шахтар-інвалід, політичний активіст Геннадій Конопльов.

Начальник Відділу зв’язків з громадськістю донецької міліції Ігор Дьомін із посиланням на дані лікарів «швидкої допомоги» підтвердив цю інформацію.

Перед тим невідомі, яких супроводжувала міліція, скрутили штабний намет інвалідів-чорнобильців, залишивши голодуючих просто неба.

На місці події були присутні заступник начальника ГУ МВС України в Донецькій області Роман Романов і начальник Донецького міського управління міліції Юрій Седнєв.

Чорнобильці в Донецьку голодують з 15 листопада, вимагаючи виплатити їм законні пенсії у повному обсязі, вони також прагнуть зустрітися з прем’єр-міністром Миколою Азаровим.

Минулого тижня Донецький обласний окружний адміністративний суд заборонив акції протесту чорнобильців.


XS
SM
MD
LG