Доступність посилання

ТОП новини

Пакистан: удари ISAF не були спровоковані


Пакистан заперечує повідомлення, які звинувачують пакистанських військових у тому, що вони спровокували повітряний удар Міжнародних сил сприяння безпеці (ISAF) в Афганістані, в результаті якого загинули 24 пакистанських військових.

Суботні авіаудари на прикордонні пости в районі Могманд поблизу афганського кордону викликали хвилю обурення в Пакистані.

Західні засоби масової інформації цитують неназваних афганських урядовців, які заявили, що об’єднані афгансько-американські сили зазнали обстрілу з боку пакистанських позицій. Після цього вони викликали авіацію.

Речник пакистанської армії генерал-майор Атар Аббас звинуватив американців у тому, що вони намагаються «викрутитися з ситуації і вигадують відмовки».

За його словами, авіаудари тривали майже дві години і продовжувалися навіть після того, як місцеве командування просило припинити вогонь.

Представники Міжнародних сил сприяння безпеці вибачилися за те, що вони назвали «трагічним на ненавмисним інцидентом»6 і пообіцяли провести розслідування.
XS
SM
MD
LG