Доступність посилання

ТОП новини

У Києві відбувається міжнародний благодійний ярмарок


Сьогодні у Києві працює міжнародний благодійний ярмарок Святого Миколая. Участь у ньому беруть дипломати з понад сорока країн світу, а також – українських представництв торгових компаній з країн ЄС, зі США, Канади, Ізраїлю, Японії та інших держав.

Міжнародний благодійний ярмарок Святого Миколая
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:01:46 0:00
ЗАВАНТАЖИТИ


Організатор ярмарку – Міжнародний жіночий клуб Києва (МЖКК) передасть зібрані під час цього заходу кошти для допомоги соціально незахищеним киянам: багатодітним родинам та дитячим будинкам. Ярмарок відбувається удев’ятнадцяте; цього року партнерами жіночого клубу стали Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв та Всеукраїнська благодійна організація «Жінка третього тисячоліття».

За словами віце-президента МЖКК Бабет Ріфманн, «цього року на Ярмарку представлені також українські компанії та благодійні фонди. Таким чином, благодійництво в Україні починає відроджуватись, а ми – представники іноземних дипломатичних місій та торгових компаній – їх у цьому підтримуємо».

«Родзинка» цьогорічного Ярмарку Святого Миколая – майстер-класи відомих українських художників та лялькарів з виготовлення різдвяних прикрас і подарунків та обрядових ляльок-мотанок.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG