Доступність посилання

ТОП новини

Клінтон: проведення виборів у Росії викликає «серйозну стурбованість»


Держсекретар США Гілларі Клінтон
Держсекретар США Гілларі Клінтон
Держсекретар США Гілларі Клінтон заявила, що проведення парламентських виборів у Росії викликає «серйозну стурбованість».

Виступаючи в понеділок у Бонні, Клінтон зазначила, що деякі російські опозиційні політики заявили про фальсифікацію виборів, в результаті яких «Єдина Росія» набрала близько 50 відсотків голосів. Їхні претензії підтримали міжнародні спостерігачі, повідомила глава американського зовнішньополітичного відомства.

Гілларі Клінтон наголосила, що її особиста думка не настільки важлива, як думка самих росіян, які мають право на те, щоб їхні голоси були правильно зареєстровані і підраховані.

«Російські виборці заслуговують всебічного розслідування всіх достовірних повідомлень про фальсифікації та махінації в ході виборів, і ми сподіваємося, що російська влада вжиє відповідних заходів», – сказала держсекретар США.

Після завершення конференції щодо майбутнього Афганістану, яка проходить у Німеччині, Гілларі Клінтон попрямує до Литви на саміт Організації з безпеки і співробітництва в Європі.
XS
SM
MD
LG