Доступність посилання

ТОП новини

Суд абсурду над Тимошенко (огляд преси)


Київ – У журналістів газети «День» склалося враження, що чинна українська влада поставила собі за мету остаточно шокувати світову громадськість. Усе, що останнім часом відбувається в українській політиці, газетярі називають одним словом – сюрреалізм. Йдеться, передусім, про суд над Юлією Тимошенко. Видання запитує: навіщо ще раз заарештовувати людину, яка вже перебуває під вартою? Чому такий поспіх? Невже не можна було хоча б на тиждень відкласти суд, щоб Тимошенко підлікували? І, нарешті, чому цей суд відбувається всього за 10 днів до саміту Україна – Євросоюз? Можливо, комусь потрібно, щоб на саміті була дуже негативна ситуація для України, робить припущення видання. Заголовок публікації «Суд абсурду».

Віктор Янукович знову планує «розбір польотів», стверджує газета «Україна молода». Видання пише, що виконавча влада пускає у роботу лише 30% розпоряджень Президента і реалізує приблизно таку ж кількість ініціатив. Щоб виправити становище, Янукович 21 грудня збирає чергове розширене засідання Кабміну, де вдруге пообіцяв позбавити лінивих чиновників їхніх прибуткових крісел. Як переконує «Україна молода», у зоні ризику ті ж: Тігіпко, Каськів, Табачник... Докладніше про це йдеться в матеріалі «Сокира Януковича: частина друга».

20 років тому припинив існування Союз Радянських Соціалістичних Республік. Леонід Кравчук, перший Президент України, поділився з читачами газети «Факти» спогадами про події, що дозволяли запобігти можливому в ті дні кривавому сценарію.

Пересічні українці платять податків у 50 разів більше, ніж багатії, стверджують експерти газети «Голос України». Вони переконують, що обіцяної соціальної справедливості з ухваленням Податкового кодексу так і не відбулося.

2012 рік агробізнес витратить на покращення власної ефективності, будівництво логістики та пошук зовнішніх позик. Про серйозні інвестиції мова не йде, адже, як переконують «Економічні відомості», у світі очікується поглиблення фінансової кризи, а в Україні розвиток аграрного сектору гальмуватиметься мораторієм на продаж землі. Заголовок публікації «Аграрії готуються до кризи».
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG