Головна мета нового руху, котрий за даними засновників «Грузинської мрії», нараховує вже до 10 тисяч членів, виграти парламентські вибори у жовтні 2012 року. Виступаючи в Тбілісі перед кількома тисячами прихильників, Бідзіна Іванішвілі назвав старт нового громадського руху запорукою відновлення національної єдності та прискореної інтеграції Грузії із Заходом: «Від сьогодні на майбутнє ми прагнемо до розбудови держави, де порядність, гідність і професіоналізм створять фундамент для успіху, як кожного громадянина, так і держави в цілому. Ми прагнемо отримати довіру від наших абхазьких та осетинських співвітчизників для відновлення територіальної цілісності Грузії; гарантування зайнятості наших громадян з гідної платнею, при створенні справжнього правосуддя та зміцненні сподівань і віри наших громадян; утвердження цінностей західної демократії та інтеграції в євроатлантичні структури – замість того, щоб лише імітувати рух до Європи».
Відомі правозахисники, діячі культури, спортсмени Грузії увійшли до лав «Грузинської мрії»
55-річний Бідзіна Іванішвілі – виходець з глухого грузинського села Чорвіла (поблизу Чіатурі) , котрий чимало років жив у Франції і має мільярдні статки.
До «Грузинської мрії» під його проводом увійшли такі діячі, як поет Раті Амаґлобелі, активіст з прав людини Манана Кобахадзе, зірка футболу Каха Каладзе. Також у залі зборів нового руху були присутні лідери грузинських Вільних демократів та Республіканської партії.
У регіонах Грузії почали створювати відділення нового руху з метою об’єднання всіх сил, котрі не згодні з офіційною владою президента Міхеїла Саакашвілі.
Речники з правлячої партії нинішнього президента Грузії вже охарактеризували новий рух «Грузинська мрія» як «голос з минулого» людей зі старої номенклатури.
Експерти поки-що не певні щодо успішності політичного проекту Бідзіни Іванішвілі. Вони вважають, що потрібен час, котрий покаже, яким політиком проявить себе нинішній мільярдер і чи зможе він насправді створити реальну альтернативу владі Саакашвілі.
Водночас суд в Тбілісі розпочав у понеділок слухання апеляції Бідзіни Іванішвілі щодо незаконності позбавлення його грузинського громадянства.