Доступність посилання

ТОП новини

Суд продовжить розгляд скарги Тимошенко 14 грудня


Апеляційний суд Києва продовжить розгляд скарги на вирок Юлії Тимошенко у справі щодо газових контрактів у середу, 14 грудня. Відповідне рішення судді оголосили після перебування у нарадчій кімнаті, де вони вирішували, чи можливий розгляд скарги колишнього прем’єра за її відсутності.

За рішенням суду, завтра Юлія Тимошенко має з’явитися на засідання або ж надати довідку медиків СІЗО, де вона перебуває, про те, що вона не може бути присутня на засіданні за станом здоров’я.

На сьогоднішньому засіданні суд оприлюднив заяву Юлії Тимошенко, у якій вона зазначила, що не може брати участь у суді через хворобу. «Я не можу самостійно пересуватися. Я не змогла навіть дістатися слідчої кімнати, тому зустрічі з моїми захисниками відбувалися в камері», – йшлося в оприлюдненій заяві.

Водночас суд також навів висновок медиків Лук’янівського СІЗО та МОЗ, в якому вони нібито вважають за можливе участь Тимошенко у судовому засіданні. Втім, коли адвокат Тимошенко Олександр Плахотнюк прочитав суддям цю довідку повністю, виявилося, що йдеться про можливість участі у засіданні лише в місці утримання ув’язнених.
XS
SM
MD
LG