Доступність посилання

ТОП новини

Російський олігарх Прохоров хоче купити медіа-ресурс «Комерсант»


Російський олігарх Михайло Прохоров хоче купити медіа-ресурс «Комерсант»
Російський олігарх Михайло Прохоров хоче купити медіа-ресурс «Комерсант»
​Бізнесмен Михайло Прохоров, який вирішив балотуватися на президента Росії, надіслав власнику видавничого дому «Комерсант» Алішеру Усманову офіційну пропозицію про купівлю цього медіа-ресурсу.

Про це повідомили в середу представники групи ОНЕКСІМ, яка належить Прохорову.

Цього ж дня Алішер Усманов відхилив Прохорова. В інтерв’ю «Газеті.Ру» Усманов заявив: «Як виглядає, Михайлові Прохоровичу потрібні додаткові приводи для залучення уваги до своєї персони як до кандидата на президента. Треба чітко розуміти, що мови про продаж видавничого дому «Комерсант» структурам ОНЕКСІМ не було, немає і бути не може».

Відомості про те, що бізнесмени розглядають можливість подібної угоди, з’явилися у вівторок. Пізніше Усманов назвав інформацію «добрим жартом», заявивши, що готовий розглянути варіанти «спільної діяльності» видавничого дому з медійними компаніями Прохорова.

Події відбуваються на тлі значущих кадрових перестановок у «Комерсанті». Зокрема, був звільнений головний редактор журналу «Коммерсант Власть» Максим Ковальський через публікації, пов’язані з виборами до Держдуми Росії.
Коментуючи це рішення, Алішер Усманов спростував заяви про переслідування журналістів з політичних мотивів.
XS
SM
MD
LG