Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко попередили про відеозйомку в СІЗО – пенітенціарна служба


Відеозйомку в СІЗО, де перебуває колишній прем’єр Юлія Тимошенко, проводили з дозволу адміністрації установи, а підсудну заздалегідь попередили про це. Про це повідомили у Державній пенітенціарній службі.

«13 грудня перший заступник голови Державної санітарно-епідеміологічної служби, головний державний санітарний лікар України у присутності виконувача обов’язків начальника Київського СІЗО та представників адміністрації слідчого ізолятора провели візуальну перевірку умов, в яких перебуває Юлія Тимошенко», – йдеться в оприлюдненому повідомленні.

За інформацією служби, така перевірка відбулася після того, як Юлія Тимошенко «відмовилася від запропонованого їй комісійного огляду фахівцями Міністерства охорони здоров’я у складі академіків, докторів медичних наук та провідних фахівців медичної сфери». «За результатами обстеження зроблено висновок, що умови тримання в палаті №260 медико-санітарної частини СІЗО, де тримають Юлію Тимошенко, відповідають вимогам санітарного законодавства», – інформують у пенітенціарній службі і додають, що «при цьому не було допущено жодних порушень чинного законодавства і не було намірів втручатися в особисте життя».

Раніше в інтернеті з’явилося відео, на якому демонструється камера №260 Київського СІЗО, де утримують засуджену Юлію Тимошенко. Захист колишнього прем’єра назвав зйомку аморальною.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG