Доступність посилання

ТОП новини

Письменниця Наталя Сняданко виграла премію імені Джозефа Конрада


Сьогодні у Києві українсько-польське журі нагородило письменницю Наталку Сняданко міжнародною літературною премією імені Джозефа Конрада. Фіналістами конкурсу стали, окрім Сняданко, Маріанна Кияновська та Андрій Бондар.

«Наталка Сняданко добре відома як автентична українська письменниця у багатьох країнах Європи та у Росії, ми називаємо її «літературним послом України». Крім того, пані Наталя – чудовий перекладач з польської, німецької мов, тож завдяки її зусиллям український читач відкриває для себе сучасну європейську літературу», – зазначив голова журі, директор Польського інституту в Україні Ярослав Годун.

Літературна премія імені Джозефа Конрада – англійського письменника, поляка за походженням, народженого в Україні, заснована з ініціативи уряду Польщі у 2007 році; її вручення відбувається раз на два роки. Переможцями премії були Сергій Жадан та Тарас Прохасько.

Переможець отримує грошову винагороду у розмірі трьох тисяч євро (у гривневому еквіваленті) та піврічне стажування у Польщі у рамках програми Gaude Polonia.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG