Доступність посилання

ТОП новини

Чорнобильця, якого допитували у Харкові, виключили з Партії регіонів


Заступника голови харківської організації всеукраїнського об’єднання «Союз Чорнобиль Україна» Володимира Проскуріна виключили з Партії регіонів. За повідомленням прес-служби обласної організації Партії регіонів, відповідне рішення 16 грудня на засіданні ухвалила Рада обласної парторганізації.

У повідомленні йдеться, що Проскуріна виключено з партійних лав «за порушення вимог статті 4.2 Статуту Партії регіонів – допущення дискредитації високого звання члена Партії регіонів та вчинення дій, які несумісні з подальшим перебуванням у лавах партії».

У грудні Володимир Проскурін неодноразово ініціював акції протесту членів чорнобильських організацій регіону з вимогою виконання рішень суду про призначення пенсій.

16 грудня працівники міліції затримали Проскуріна і доправили до слідчого в Головне управління МВС України в Харківській області. За офіційною інформацією прес-служби обласної міліції, його допитували в рамках кримінальних справ, порушених за фактом надання неправдивих відомостей до управління Пенсійного фонду України для нарахування пенсій чорнобильцям.

17 грудня допит Проскуріна продовжився. Того ж дня по обіді його та ще одного активіста-чорнобильця шпиталізували з гіпертонічним кризом.
XS
SM
MD
LG