«Барселона» стала найсильнішою командою світу

Іспанський футбольний клуб «Барселона» вдруге за останні три роки став найсильнішою командою світу, вигравши клубний чемпіонат світу ФІФА.

У фінальному матчі, який відбувся в неділю в японському місті Йокогама, переможець Ліги чемпіонів УЄФА-2011 розгромив із рахунком 4:0 переможця головного клубного турніру Південної Америки Кубка Лібертадорес – бразильський «Сантос».

На 17-й хвилині рахунок відкрив «найдорожчий» футболіст планети Ліонель Мессі, через сім хвилин перевагу подвоїв Хаві Ернандес. Третій м’яч на останній хвилині першого тайму забив Сеск Фабрегас, а вже після перерви на 82-й хвилині гол знову забив Мессі.

«Барселона» вже вигравала цей турнір у 2009 році.

Клубний чемпіонат світу ФІФА у 2005 році прийшов на зміну Міжконтинентальному кубкові, який розігрували з 1960 року між найсильнішими командами Європи та Південної Америки.