Доступність посилання

ТОП новини

Розгляд апеляції Тимошенко перенесли на четвер


Апеляційний суд Києва переніс розгляд апеляції колишнього Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко на вирок їй у «газовій справі» на післязавтра, оголосила сьогодні рішення колегії суддів суддя Олена Сітайло, яка головує на процесі.

Раніше сьогодні колегія суддів Апеляційного суду Києва, яка розглядає скаргу Тимошенко на вирок у справі щодо газових контрактів із Росією 2009 року, перейшла до розгляду апеляції по суті, завершивши стадію клопотань і відхиливши низку клопотань захисту колишнього прем’єра. Суд вирішив слухати апеляцію на вирок Тимошенко за відсутності колишнього прем’єра, яка, за словами її захисту, через стан здоров’я не здатна залишити слідчий ізолятор.

Печерський районний суд Києва 11 жовтня 2011 року засудив Юлію Тимошенко до 7 років позбавлення волі за перевищення повноважень під час підписання газових контрактів із Росією в 2009 році.

Тим часом завтра інша колегія суддів Апеляційного суду Києва має розглядати ще одну апеляцію Тимошенко, цього разу на рішення Шевченківського районного суду Києва повторно взяти її під варту у зв’язку з розглядом іншої кримінальної справи проти неї, щодо діяльності колишньої корпорації «Єдині енергетичні системи України», якою Тимошенко свого часу керувала.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG