Доступність посилання

ТОП новини

Головою Верховного Суду України обрано Петра Пилипчука


Петра Пилипчука обрали головою Верховного Суду України. За його кандидатуру шляхом таємного голосування проголосували 40 суддів, проти – 6. Загалом у голосуванні взяли участь 47 суддів, один бюлетень визнано недійсним.

Першим заступником голови обрано Ярослава Романюка. Заступником голови, секретарем палати у кримінальних справах обрано Анатолія Редьку; заступником голови, секретарем палати у цивільних справах – Анатолія Ярему; заступником голови, секретарем палати в адміністративних справах – Віктора Кривенка; заступником голови, секретарем палати з господарських справ обрано Валентина Барбару.

Водночас, за Івана Шицького, який претендував на посаду заступника-секретаря палати з господарських справ, проголосувало 20 суддів, проти висловилось – 26. Таким чином, його кандидатуру не було обрано на посаду.

Про підтримку кандидатури Пилипчука сьогодні заявив зокрема колишній Голова Верховного Суду України Василь Онопенко. Він назвав її «вдалою» і побажав своєму наступникові «мужності, стійкості та не піддаватися впливу».
XS
SM
MD
LG