Доступність посилання

ТОП новини

Юлію Тимошенко етапують до Харкова (огляд преси)


Київ – Засуджену Юлію Тимошенко вже найближчим часом можуть відправити до жіночої колонії №54 у Харові, стверджує газета «Україна молода». За інформацією видання, уже найближчими днями слідчі СБУ подадуть до суду подання про зміну запобіжного заходу Юлії Тимошенко – з утримання під вартою на інший. Суд вочевидь задовольнить подання слідства, переконує видання, бо так хочуть «нагорi». Тож процесуально необхідність утримувати Тимошенко в Лук’янiвському СІЗО відпаде, і їй почнуть готувати документи на «виписку» з ізолятора і переїзд до виправної колонії.

Проблеми з Росією у переговорах про перегляд нинішніх газових домовленостей стимулюють власників українських заводів, рентабельність яких залежить від ціни імпортного газу, впроваджувати енергозаощадливі технології. По суті, як підсумовують «Економічні відомості», «Газпром» сприяє євроінтеграції української промисловості, яка для підвищення своєї конкурентоздатності повинна інвестувати в скорочення споживання дорогого російського газу.

Газета «Вечірні вісті» пише, що у головному фінансовому документі на наступний рік скорочені витрати на Міноборони – більш ніж на мільярд грн. від того, що просило військове відомство. Міністерству охорони здоров’я зменшили фінансування на два мільярди, Міністерству аграрної політики – майже на чотири. Зате витрати на суди і міліцію істотно зросли. Коментарі з приводу змін пріоритетів державного фінансування публікуються в матеріалі «Які вони нам «дорогі»!».

На українському ринку житла продовжується затишшя. Як стверджують «Ізвєстія» в Україні», ціни на квартири упродовж нинішнього року практично не змінились. А кількість придбання нерухомості, всупереч сподіванням забудовників, була мінімальною. Експерти вважають, що ринок житла пожвавиться після того, як банки знову запропонують доступну іпотеку. Але і цього не трапиться найближчим часом, прогнозують «Ізвєстія».
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG