Доступність посилання

ТОП новини

Бродський пропонує приватизувати всі відомчі санаторії


Голова Державної служби з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва Михайло Бродський ініціює передачу всіх відомчих санаторіїв Фондові державного майна України з метою їхньої подальшої приватизації.

«У нас в Україні є багато відомчих санаторіїв, на їхнє утримання держава витрачає величезні гроші, і все це гроші платників податків. У мене з’явилася ідея передати всі ці заклади Фондові держмайна з подальшою їхньою приватизацією. Адміністрація Президента мене вже підтримала і доручила Кабмінові вивчити питання», – написав Бродський на своїй сторінці в соціальній мережі.

За його словами, продаж санаторно-курортних закладів, більшість з яких збиткові або ж штучно доводяться до «жахливого» стану, щоб на них більше виділяли бюджетних коштів, дасть змогу залучити кошти для їхнього розвитку та вивести оздоровчий відпочинок в Україні на гідний рівень.

«Плюс такі заклади вже давно не виконують своєї соціальної функції, тому що значну частину путівок реалізують стороннім за комерційними цінами», – додав Бродський.
XS
SM
MD
LG