Доступність посилання

ТОП новини

«Приватбанк»: відділення у Донецьку, де вбили 5 працівників, було максимально захищене


Відділення «Приватбанку» у Донецьку, де напередодні внаслідок збройного нападу загинуло 5 працівників, було оснащене всіма найновішими системами захисту. Про це Радіо Свобода заявив керівник прес-служби банку Олег Серга.

«Це відділення було захищене максимально. Всі законодавчо встановлені заходи безпеки для банку в цьому відділенні дотримувалися», – сказав він.

«Всі відділення Приватбанку за останні 2–3 роки є найбільш захищеними з усіх банків України. Всі можливі системи безпеки в цьому відділенні й в інших є: є відеозапис, відеоконтроль, є «червоні кнопки», тощо. В цьому відділенні була навіть фізична охорона», – зазначив Олег Серга і додав, що «проти звірства система охорони не може працювати, бо в ньому немає логіки».

Як заявив Серга, причини та мотиви збройного нападу наразі не відомі. За словами речника «Приватбанку», у згаданому відділенні у Донецьку «не було багато грошей і не могло б бути такої суми, яка коштувала б людських життів».

Також він повідомив, що в будь-якому банку є інструкції на випадок надзвичайних ситуацій, в тому числі збройного нападу. «Головне – це життя людей. Є чітка інструкція: якщо є загроза життю чи працівника банку, чи клієнтів, віддавайте гроші», – розповів Олег Серга.

Cьогодні в усіх відділеннях «Приватбанку» – як в Україні, так і за кордоном – оголошено жалобу. «Голова правління банку сьогодні влетів у Донецьк, він зустрівся з родичами загиблих, пообіцяв вирішити питання матеріальної допомоги та організації поховання», – додав речник.

Сьогодні у Донецьк у зв’язку з подіями 29 грудня вирушив голова Служби безпеки України Валерій Хорошковський.
XS
SM
MD
LG