Доступність посилання

ТОП новини

МЗС Польщі «засмучене» етапуванням Тимошенко до колонії


Міністерство закордонних справ Польщі «засмучене» розвитком справи колишнього Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко, мовиться в відповіді міністерства на запит агентства УНІАН у п’ятницю.

«Багато разів і на різних рівнях Польща переказувала владі України однозначну позицію: політичне та вибіркове використання правосуддя не відповідає європейським демократичним цінностям і дуже шкодить іміджеві України», – мовиться у відповіді.

«Рішучість, із якою Київ діє всупереч цій позиції, яку озвучують у багатьох європейських столицях, насправді дуже засмучує», – заявили в польському МЗС.

Занепокоєння розвитком справи Тимошенко вже висловили також у Європейському Союзі, де закликали владу України забезпечити, щоб рішення щодо умов утримання Тимошенко ухвалювали прозоро й відповідно до міжнародних стандартів, і негайно надати пояснення про останні події.

Раніше в п’ятницю колишнього Прем’єр-міністра Юлію Тимошенко, засуджену на 7 років ув’язнення, без попередження етапували з Київського слідчого ізолятора до Качанівської жіночої виправної колонії № 54 на околиці Харкова.
XS
SM
MD
LG