Доступність посилання

ТОП новини

Українська команда стартує на ралі-рейді «Дакар»


Команда «Sixt Ukraine» стартує на трансконтинентальному марафонi «Дакар», що розпочинається у Пiвденнiй Америцi.

Лiдер команди Вадим Нестерчук назвав випробування відповідальним для команди, яка представляє всю Україну.

«Пiсля наших досягнень у ралi-рейдах у 2011 роцi ми не можемо пiдвести наших уболiвальникiв i нашу країну. Ми є єдиною командою, яка представляє Україну на «Дакарi» 2012 року, для нас це велика честь. Ми з гордiстю намагатимемося пронести наш нацiональний прапор вiд стартового подiуму до фiнiшу марафону. В Українi зараз святкують Новий 2012 рiк i в це велике свято ми вiтаємо Україну i бажаємо всiм мiцного здоров’я i великих звершень та перемог», – сказав Вадим Нестерчук.

1 сiчня учасники ралi-рейду стартують в аргентинському місті Мар-дель-Плата i пiсля чотирнадцяти етапів, прокладених Аргентиною, Чилi та Перу фiнiшують 15 сiчня в перуанській столицi Лiмi.

Найвідоміший у світі ралі-рейд проводиться з 1978 року. Його традиційний маршрут бере свій початок у столиці Франції Парижі і завершується в столиці африканської держави Сенегал – Дакарі. 2008 року через загрозу терактів в Африці на шляху прямування автоспортсменів організатори скасували перегони. З 2009 року на невизначений термін ралі-рейд «переїхав» до Південної Америки.
XS
SM
MD
LG