Доступність посилання

ТОП новини

НБУ пропонують передбачити у банках обов’язкову присутність охорони МВС


Міністерство внутрішніх справ запропонувало Національному банку України передбачити обов’язкову присутність озброєної охорони МВС у банківських установах. Про це журналістам повідомив глава МВС Віталій Захарченко, коментуючи нещодавній напад на відділення «Приватбанку» у Донецьку, внаслідок якого загинуло 5 осіб.

За словами Захарченка, МВС запропонувало Нацбанку внести зміни до відповідної постанови щодо обов’язкової присутності озброєної охорони МВС у банківських установах при наявності там обсягів готівки або інших цінностей на 1 мільйон гривень, а також ще низку змін з метою посилення охорони фінансових установ.

«Я зв’язався з Сергієм Арбузовим, ми провели розмову і напрацювали спільні дії, які ми в подальшому будемо здійснювати з охорони банківських установ», – сказав міністр внутрішніх справ і додав, що глава НБУ погодився з тим, щоб «охороною в банках займалися фахівці, тобто міліція».

Водночас у відповідь на одне з уточнюючих запитань міністр зазначив, що про заборону здійснення охорони фінансових установ приватними фірмами мова не йде, їм лише рекомендують переглянути технічні умови з надання охоронних послуг. «Я підписав два листи на Національний банк з тим, які заходи посилення охорони треба провести, і Національний банк з цим погодився», – сказав Віталій Захарченко.

29 грудня у центрі Донецька двоє осіб спробували пограбувати відділення «Приватбанку». Грабіжники вбили п’ятьох людей. За повідомленням прес-служби банку, усі загиблі – працівники установи.
XS
SM
MD
LG