Доступність посилання

ТОП новини

Пенітенціарна служба: Тимошенко зробили аналізи, додаткове лікування не потрібне


Державна пенітенціарна служба заявила в суботу, що на прохання колишнього Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко, яка перебуває в ув’язненні в колонії в Харкові, їй цього ж дня здійснили інструментальне та лабораторне дообстеження в одній із клінічних лікарень міста.

Як мовиться в повідомленні, результати проведеного обстеження (магнітно-резонансної томографії, спірально-комп’ютерної томографії, клінічного аналізу крові) підтверджують попередні висновки комісії Міністерства охорони здоров’я: захворювань, що потребують додаткового лікування, у Тимошенко не виявлено.

Наразі стан здоров’я Тимошенко задовільний, знову заявила пенітенціарна служба.

Раніше в суботу прес-секретар колишнього прем’єра Марина Сорока звинуватила українську владу в тому, що вона, не спромігшись «політично знищити Юлію Тимошенко», зараз намагається «реалізувати сценарій фізичного знищення, позбавляючи Юлію Тимошенко кваліфікованої медичної допомоги».

Останніми днями Державна пенітенціарна служба і Міністерство охорони здоров’я повідомляли, що комісія МОЗ визнала стан здоров’я Юлії Тимошенко задовільним і що колишній прем’єр відмовилася проводити їй загальний клінічний аналіз крові.
XS
SM
MD
LG