Доступність посилання

ТОП новини

Британців застерігають від алкоголю бодай двічі на тиждень


Пиво - один із найбільш поширених напоїв у Британії
Пиво - один із найбільш поширених напоїв у Британії
Британцям слід утримуватися від уживання алкоголю хоча б два дні на тиждень, щоб зберегти здоров’я, мовиться в опублікованій в понеділок доповіді Комітету з науки і технології палати Громад британського парламенту.

Поради щодо вживання алкоголю зазвичай базуються на кількості порцій, які можна випивати, не побоюючись за здоров’я, але іноді людям важко зрозуміти, скільки порцій міститься в келиху вина або пінті пива.

«Ми пропонуємо уряду подумати про спрощення рекомендацій так, щоб, як у Шотландії, всім пропонувалося б не вживати алкоголь не менше двох днів на тиждень. Це підкреслило б тезу про необхідність уникати щоденного прийому алкоголю», – йдеться в доповіді.

Згідно з діючими у Великій Британії нормами, запровадженими 25 років тому, чоловік за тиждень може випити 21 одиницю алкоголю, жінка – 14.

Уряд, алкогольна промисловість і благодійні організації повинні нагадувати про ризики, пов’язані з надмірним вживанням алкогольних напоїв, мовиться в доповіді Комітету з науки і технології палати Громад британського парламенту, яку цитує агентство «Ройтерз».

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG