Доступність посилання

ТОП новини

Пенітенціарна служба не може надати відео з камери Тимошенко


Голова Державної пенітенціарної служби Олександр Лісіцков запевняє, що слідчій комісії парламенту у разі її створення буде надано всі матеріали щодо інциденту з колишнім прем’єром Юлією Тимошенко 6 січня, однак це не стосується відеоматеріалів.

«Що стосується відеоспостереження, воно ведеться для спостереження. Воно у нас практично не архівується», – сказав сьогодні Лісіцков.

При цьому Лісіцков не пояснив, чи існує досі відеозапис із камери Тимошенко за 6 січня, а саме момент, коли їй стало зле і коли лікарі надавали їй допомогу.

Крім цього, Лісіцков ствердив, що колишня прем’єр Юлія Тимошенко не втрачала свідомості 6 січня після вживання ліків.

«Наскільки я знаю, вона не втрачала свідомості… голова запаморочилася під час падіння тиску», – зазначив він.

Лісіцков пов’язав таке самопочуття Тимошенко із прийомом душу, що, з його слів, могло призвести до запаморочення, зниження тиску та нездужання. Через 5–10 хвилин після приходу лікаря до Тимошенко тиск у неї стабілізувався, сказав Лісіцков.

10 січня заступник голови ВО «Батьківщина» Олександр Турчинов заявив, що 6 січня після того, як Тимошенко дали вжити невідомі ліки, вона була непритомна понад дві години. Він додав, що ці ліки Тимошенко дали медики СІЗО для лікування гострої вірусної інфекції.

Бютівці вимагають створення тимчасової слідчої комісії для розслідування інциденту 6 січня, надання відеозаписів з камери спостереження за цей день, а також рішення парламенту щодо допуску до Тимошенко іноземних лікарів.
XS
SM
MD
LG